Instalacje teletechniczne

Montaż systemów CCTV i IP - monitoring

Odpowiednio dobrany sprzęt ma decydujący wpływ na przyszłą funkcjonalność systemu monitoringu zwłaszcza w przypadku kamer zewnętrznych (zmiany oświetlenia). Posiadamy ogromne doświadczenie w doborze, instalowaniu systemów monitoringu wizyjnego w firmach, wspólnotach mieszkaniowych i obiektach specjalnego przeznaczenia. Ze względu na skomplikowany charakter zagadnienia każdy przypadek musi być osobno analizowany i rozpatrywany indywidualnie.


Kontrola dostępu

Wykonujemy instalacje projektowane pod klienta, często integrując w sobie różne rozwiązania w celu osiągnięcia złożonego efektu. Na polskim rynku istnieje kilku producentów sprzętu KD, systemów bram automatycznych, domofonów oraz przedstawicielstwa firm zagranicznych. Osiągnięcie założonej przez klienta funkcjonalności wymaga poszukiwania możliwości łączenia tych systemów. Praktyka, którą posiadamy w tej materii mówi nam, że nie ma rzeczy niemożliwych do zaprojektowania w dziedzinie kontroli dostępu.


Centrale telefoniczne PBX, integracja PSTN, ISDN, VoIP, GSM

Jakość i niezawodność połączeń głosowych jest kluczowym czynnikiem działania każdej, nawet najmniejszej firmy. Wiele lat doświadczeń i poprzez to możliwość poznania wielu generacji urządzeń od bardzo podstawowych central PSTN do najnowszych generacji urządzeń hybrydowych i pure VoIP, pozwala nam w optymalny sposób rozpoznać potrzeby klienta w zakresie komunikacji głosowej.

logo-white

  ul.Górczewska 155, 01-459 Warszawa

  tel.: (22) 877 29 99, (22) 877 29 79

  kom.: 501 367 466, 501 103 852

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Instalacje elektryczne, monitoring posesji, biura, sklepu; systemy kontroli dostępu, budowa centrali telefonicznej oraz sieci komputerowe to główne obszary naszej działalności. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Napisz lub zadzwoń! Zapraszamy.

Pozostałe

Świadczymy również usługi montażu instalacji domofonowych oraz wykonujemy prace na wysokościach.

Posiadamy certyfikat autoryzowanego serwisu oprogramowania firmy InsERT. Prowadzimy wdrożenia i codzienną obsługę oprogramowania do obsługi firm: Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant.

image

Teleinformatyka

Monitoring posesji, biura, sklepu; systemy kontroli dostępu; centrale telefoniczne; sieci komputerowe itd.

Teleinformatyka
image

Roboty elektryczne

Budujemy instalacje na indywidualne zamówienie. Wykorzystujemy najlepsze jakościowo materiały.

Roboty elektryczne
image

Serwisowanie

Na wszystkie wykonane przez nas prace dajemy gwarancję poprawnego funkcjonowania oraz obejmujemy je darmowym serwisowaniem. Nam można zaufać!

image

Prace na wysokości

Budowa sieci telefonii komórkowej, odśnieżanie dachów, pielęgnacja drzew i znacznie więcej.

Prace na wysokości